Ceník a provozní doba

cropped-P1060347-e1451292573783.jpg

PROVOZNÍ DOBA NA ZÁKLADĚ TELEFONICKÉ DOMLUVY:

TEL. 607 152 804 (prosím pište SMS)

NEJBLIŽŠÍ KONZULTACE PROBĚHNE V PÁTEK 10.01.2020.

NÁSLEDUJÍCÍ VOLNÝ TERMÍN JE 14.02.2020

 Adresa: B. Smetany 63, České Budějovice 370 01

Uvítám odezvu na terapii a následnou konzultaci projevů můžeme probrat na emailu: blanka@vovesny.cz.

V dnešní době se homeopatie používá ve 100 zemích světa, do své praxe ji začlenilo přes 300 000 lékařů a léčí se s ní asi 400 milionů pacientů. To je statistika klasické medicíny, ale opomenuta je zde i skupina homeopatických léčitelů (cca 1 500 000 homeopatů), z nichž mnozí s citlivostí sobě vlastní vyberou homeopatický lék často lépe než alopatií zatížený lékař. V současnosti ve státech EU nejsou jednotné směrnice pro homeopatii. Každý stát má svá pravidla pro homeopatickou praxi. Ve všech státech EU praktikují homeopatii i lékaři i nelékaři . Praktikování je většinou liberární, proto se také objevuje tolik informací na veřejnosti o homeopatické terapii. Každý z pacientů se musí svobodně rozhodnout na jakou stranu se vydat. Nenazvala bych tuto situaci bojem, nýbrž volbou….

Ráda Vás budu doprovázet při Vašem uzdravení těla i mysli, ale nejvíc práce musíte zvládnout sami. Opravdu každý víme hluboko uvnitř svou pravdu, co je pro nás v tuto chvíli nejlepší. Vždy máte volbu, jakou berličku použijete. A nic není špatně, je to kombinace toho nejlepšího, co jste si dopřáli.

Náš rozhovor jde mnohdy velmi do hloubky, proto je důležité, aby si každý vybral za homeopata člověka, kterému dle své intuice dokáže důvěřovat a je schopen se otevřít se svým životním příběhem. Otevřenost může pomoci nejen k vašemu uvědomění si problému, ale i k správnému postupu a výběru homeopatického léku. Jako doktorka farmacie jsem vázána Hippokratovou přísahou a napsaná anamnéza slouží jen pro upřesnění správné terapie.

Pro výběr léku dle anatomických příznaků a popisů potíží není třeba hlubokého rozboru. Dle subjektivního rozhovoru za 30 min – účtuji 200,- Kč.

Pro výběr konstitučního léku je nutný delší rozhovor vázaný rozborem nemocí, genetických dispozic a projevů. Většinou v délce 2 h – 1000,- Kč.

Pro výběr léku na konkrétní situaci, která je třeba probrat hlouběji ve fyzické i psychické rovině je rozbor přibližně 1h. 500,-Kč. Tato částka je účtována také při následné kontrole za 1-3 měsíce po zahájení konzultace.

 

Cena léku není součástí terapie. Vždy vám doporučím, kde lék seženete a předám informace s přesným návodem na užití.

 

 

Jsem průvodcem Vašeho uzdravení, ale vy jste Ti, co se uzdraví.

Těším se na setkání, nashledanou PharmDr. Blanka Vovesná.

P1060108