Ceník a provozní doba

cropped-P1060347-e1451292573783.jpg

PROVOZNÍ DOBA NA ZÁKLADĚ TELEFONICKÉ DOMLUVY:

TEL. 607 152 804 (prosím pište SMS)

NEJBLIŽŠÍ OSOBNÍ KONZULTACE PROBĚHNE : V PÁTEK 24.11.2023.

NÁSLEDUJÍCÍ VOLNÝ TERMÍN JE 15.12.2023

 Adresa: Lipenská 35, České Budějovice 370 01

Po dohodě lze homeopatické poradenství poskytnout on-line.

Uvítám odezvu na terapii a následnou konzultaci projevů můžeme probrat na emailu: blanka@vovesny.cz.

V dnešní době se homeopatie používá ve 100 zemích světa, do své praxe ji začlenilo přes 300 000 lékařů a léčí se s ní stále více pacientů. To je statistika klasické medicíny, ale opomenuta je zde i skupina homeopatických léčitelů (cca 1 500 000 homeopatů), z nichž mnozí s citlivostí sobě vlastní vyberou homeopatický lék často lépe než alopatií zatížený lékař. V současnosti ve státech EU nejsou jednotné směrnice pro homeopatii. Každý stát má svá pravidla pro homeopatickou praxi. Ve všech státech EU praktikují homeopatii i lékaři i nelékaři . Praktikování je většinou liberární, proto se také objevuje tolik informací na veřejnosti o homeopatické terapii. Každý z pacientů se musí svobodně rozhodnout na jakou stranu se vydat. Nenazvala bych tuto situaci bojem, nýbrž volbou….

Ráda Vás budu doprovázet při Vašem uzdravení těla i mysli, ale nejvíc práce musíte zvládnout sami. Opravdu každý víme hluboko uvnitř svou pravdu, co je pro nás v tuto chvíli nejlepší. Vždy máte volbu, jakou berličku použijete. A nic není špatně, je to kombinace toho nejlepšího, co jste si dopřáli. Váš aktuální psychosomatický stav, nálada, obavy, smysluplnost života, vnímání dané obtíže zjišťujeme v časové ose, spojujeme s růžnými životními událostmi.

Náš rozhovor jde mnohdy velmi do hloubky, proto je důležité, aby si každý vybral za homeopata člověka, kterému dle své intuice dokáže důvěřovat a je schopen se otevřít se svým životním příběhem. Otevřenost může pomoci nejen k vašemu uvědomění si problému, ale i k správnému postupu a výběru homeopatického léku. Jako doktorka farmacie jsem vázána Hippokratovou přísahou a napsaná anamnéza slouží jen pro upřesnění správné terapie.

Po dobu terapie zpracovávám Vaše osobní údaje dle informovaného souhlasu v souladu s  Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále GDPR), tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Podle délky konzultace je stanovena částka za poradenství – viz Ceník.

Cena léku není součástí terapie. Vždy vám doporučím, kde lék seženete a předám informace s přesným návodem na užití.

 

 

Jsem průvodcem Vašeho uzdravení, ale vy jste Ti, co se uzdraví.

Těším se na setkání, na shledanou PharmDr. Blanka Vovesná.

P1060108